Zabawa z FERMATEM

May 24, 2017  

Wraz z nadejściem ładnej pogody FERMAT rozpoczął organizować imprezy dla wszystkich fanów rozrywki, sportu i kultury. Podczas minionego weekendu odbył się z udziałem naszej firmy 1. rocznik szkockich gier dla całej rodziny pod nazwą HIGHLAND GAMES w miejscowości Úvaly u Prahy. Impreza, gdzie oprócz występów muzycznych i nauki tańców szkockich odbył się szereg nietradycyjnych imprez sportowych, takich jak rzut kłodą, rzut młotkiem szkockim, bieg fermerski itd., przewyższyła ze względu na swą premierę oczekiwania jeśli chodzi o ilość gości (1 500 widzów), stąd też na przyszły rok zaplanowana jest kontynuacja tej imprezy w postaci 2. rocznika.

obr 1

W czerwcu ponadto odbędzie się w Brnie 4. rocznik turnieju piłkarskiego FERMAT CUP. W imprezie, która w tym roku rozpocznie się 23 czerwca o godzinie 12, weźmie udział 8 zespołów firmowych, w których zagra 80 pracowników i jest oczywiste, że po finale Ligi Europy w Stockholmie oraz finale Ligi Mistrzów w Cardif będzie chodziło o szczyt tegorocznego sezonu piłkarskiego. Wszyscy fani są mile widziani, idealnie w nowych koszulkach firmowych.

obr 2

Po zakończeniu turnieju można bezpośrednio przenieść się na kolejną ciekawą imprezę, którą FERMAT co roku wspiera, mianowicie jest to festiwal filmowy POD NEBESY (Pod niebiosami), który rzeczywiście odbywa się pod gołym niebem w niesamowitym ogrodzie medytacyjnym w historycznym centrum miasta Lipník nad Bečvou. 5. rocznik tej imprezy kulturalnej potrwa dwa dni od 23 do 24 czerwca 2017. Aktualne informacje dostępne są pod adresem: https://www.facebook.com/Podnebesy/.

obr 3