Nasze „makaroniki“ na targach maszynowych we Francji

April 19, 2017  

Kilka dni temu odbyły się we francuskim Lyonie największe francuskie targi maszynowe, które należą do 5 najbardziej znaczących wydarzeń europejskich w tej dziedzinie. Nasza firma prezentowała tutaj poziomą wytaczarkę stołową – model WFT 11 CNC. Podczas czterodniowej imprezy nasza wytaczarka znalazła tutaj swego nowego właściciela, i nie tylko to, żeby nie czuła się w swym nowym francuskim domu osamotniona, wędruje model do klienta francuskiego w podwójnym wydaniu!

Obydwie maszyny „ochrzcił“ nasz dział handlowy  „makaronikami“ według kandydata na prezydenta Emmanuela Macrona, byłego ministra gospodarki, który przeforsował w ramach swego programu ekonomicznego ulgi podatkowe dla przedsiębiorstw przemysłowych, i w ten sposób wsparł rozwój inwestycji naprzykład właśnie w przemyśle maszynowym. Tzw. prawo Macron jest więc dobrą wiadomością również dla planów eksportowych Fermatu.obr 2

Więcej informacji o produkcie znajdą Państwo na naszych stronach internetowych http://www.fermatmachinery.com/wft-10-cnc, w on-line katalogu produktów  http://www.fermatmachinery.com/stahnout-katalog albo chętnie na żądanie prześlemy do Państwa drukowaną wersję.