EMO Hannover 2017

October 2, 2017  

Międzynarodowe Targi Obróbki Metali EMO Hannover 2017 dobiegły końca.

Ponad 2 tysiące międzynarodowych wystawców zaprezentowało swoje usługi, technologie obróbkowe oraz maszyny w jednej z największych przestrzeni wystawowych na świecie – Hannover Exhibition Center.

obr 2

Impreza w Hannoverze była nie tylko świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale jest to również doskonały sposób na poszerzenie swojej wiedzy i zdobycie informacji na temat najnowszych technologii towarzyszących szeroko pojętej obróbce metali.

obr 3

Zakres tematyczny Targów Emo Hannover 2017 zawierał takie kategorie jak narzędzia maszynowe, narzędzia precyzyjne, części do maszyn i różnego rodzaju podzespoły oraz akcesoria, oprogramowanie, produkcja i automatyzacja procesów, metrologia oraz serwis, a także bezpieczeństwo pracy.

obr 4

Jan Ferenc, dyrektor spółki FERMAT, podzielił się swoimi wrażeniami: “Wystawa EMO była dla nas wielkim sukcesem. Uzyskaliśmy wiele nowych kontaktów w dziedzinie frezowania i przetwarzania, a także zdobyliśmy wielu potencjalnych klientów zainteresowanych szeroką gamą silnych i precyzyjnych maszyn produkowanych przez naszą firmę FERMAT “.

obr 1